"לחדש את האנרגיה הארגונית"
אורשינא, מרחב תרבותי חדש ויפיפה בתל אביב, מציע חלל עשיר באנרגיות חיוביות והיצע מגוון של חוויות – בן אם זו ארוחה נורדית או סדנת די ג'יי – שיסייעו לחברות ולארגונים לעשות סטארט-אפ חיוני לעובדיהן *בית חש ליזמות, יצירה, שיתוף ונתינה.

הכתבה המלאה בקישור:

 https://forbes.co.il/?p=166994

 כתבה בפורבס ישראל
יולי 2019

 

 · 

בתל אביב יש הרבה סודות חבויים של טעם ויופי שצריך לרחרח כדי לגלות. אז הנה אגלה לכם סוד אחד כזה.

ישנו מקום שנקרא אורשינאבית תרבות ואוכל מהמם שכזה.

אתמול הייתה לי הזדמנות פז להתארח בערב של ״חוויה נורדית״ במקום. השף Shay Tsanti רקח מאכלים בהשראה נורדית , המאסטרית Iris Samra הנחתה, והאורחים התענגו והתמוגגו.

 ד"ר גבריאל בוקובזה

26 ביולי 2019

מקום פשוט מושלם.
ערכתי שם אירוע לכ 30 נשים לאורך כל היום. המקום פונקציונלי, גמיש ונעים מאוד! איך שנכנסים למרחב זה פשוט מרגיע אותך. מאפשר לך להתרכז, ללא ההסחות דעת מסביב. היא ייצרה מקום של שלווה, רוגע, רוך ושלום בלב עיר רועשת.a
יש לאיריס את כל מה שצריך על מנת לערוך שם אירוע או סדנה (ממטבח מאובזר, חדר פרטי, רמקולים, כריות, כסאות ועוד) והיא שמחה לעזור ולהרתם במה שצריך למען הצלחת האירוע.
בתור אשת אופרציה שעושה אינסוף אירועים למגוון רחב של קהלים (סטארטאפים, ארגונים חברתיים ועוד)- זה בדיוק המקום שהיה חסר בעיר. מלאת הוקרה והודיה שאורשינה קיים. ממליצה באהבה רבה ! אתם רק תרוויחו!.

(מנהלת אופרציה בארגון המקדם נשות עסקים ויזמיות)
13 בפברואר 2019

רוצה להמליץ על חלל מופלא בשם Orshina Culture Space TLV שאירח מפגש של קהילה אינטימית ויקרה לליבי לפני כמה שבועות.

איריס, היזמת והבעלים של המקום נהדרת בכל כך הרבה רמות, גם אירחה אותנו בנדיבות וחיוך ענק וגם עוררה בנו השראה מעצם היותה האישה המרתקת שהיא.
ממליצה בחום לכל מנהל.ת קהילה שמחפש.ת להכיר מקום נעים ושונה.

מריה גרין פוברצ׳יק
מייסדת Supergirls 2.0
מייסדת שותפה באירגון מנהלי הקהילות של ישראל
24 ליוני 2019

 

ערכנו אצל איריס אירוח עסקי והדבר שהכי חשוב לציין שהתגובות אחרי היו נפעמות, האנרגיות במקום אין ספק שתרמו רבות להצלחת האירוע.
כל ההתנהלות עם איריס תמיד בחיוך ובנעימות.
ממליצה בחום.

כנרת אייזנברג / מפגשי נטוורקינג ויין
13 בפברואר 2019

בחרתי באורשינה לקיים ארוע פרטי. המקום ייחודי ,מקסים, בעל אוירה מיוחדת, ומכניס את מי שבא בשעריו להתכווננות אחרת. הוא מרחב נפלא שיכול לקבל צורות שונות ולהתאים לקהלים שונים. עבורנו הוא היה מקוםו נפלא לקיום ארוע אינטימי ומחבר, שהתאפשר גם בזכות המקום האוירה ואיריס.

תגובה אנונימית
17 בפברואר 2019

Oh There You Are!

Come On In