אורשינא הוא "עוף החול" בארמית, היצור השמימי המסמל טרנספורמציה מייצג עבורנו מימוש מעשי של פילוסופיית חיים ואמנות אוונגרד על פיה הוקם מתחם אורשינא.
המקום ליצירת חוויות התחדשות, כעוף החול.

אורשינא הוקם על מנת ליצור יחסי גומלין בין עסקים, תרבות רב תחומית אוונגרדית וקולינריה חלל האירוח שלנו מתאים למגוון רב של אירועים בכל סדר גודל, החל מישיבות או פגישות צוות וכלה באירועי חברה, אירועי תרבות, קולינריה, מוזיקה ועוד.

חלל אורשינא תל אביב מעוצב בסגנון וואבי סאבי, הנשען על פילוסופיה יפנית שמשמעותה "היופי והחוכמה שבחוסר השלמות" ממש כמו בטבע. אנו מאמינים כי ישנה השפעה של החלל על האדם, ובעזרת הדינמיות והאלמנטים הייחודיים בעיצוב אורשינא אנו מעוררים בכל אורח המגיע אל המקום השראה, יצירתיות וחדשנות.

האמנית איריס סמרה, מייסדת אורשינא

את המרכז ייסדה ומנהלת האמנית איריס סמרה, המתמחה במחול תיאטרון יפני מודרני המושתת על זן הבודהיזם. נוכחותה הייחודית ומעוררת ההשראה של איריס באורשינא הינה חלק בלתי נפרד מהאווירה במקום, וכשנוכחים בו אי אפשר להתעלם מהשפעות פילוסופיית החיים האישית של האמנית על הפעילות במקום כולו, כיצירה של ממש.

לאיריס ניסיון רב כאמנית ומנהלת אמנותית, ניסיון זה מאפשר לה ליצור חוויות מעוררות חושים והשראה אותן ניתן לשלב כחלק מהאירוע או הפעילויות שמציע המרכז לחברות, לקוחות פרטיים ועוד.

במרכז אורשינא איריס מארחת ומשתפת גם אמנים ויוצרים נוספים מתחומים שונים ויחד נרקמות חוויות מופלאות, של אושר והתחדשות.

בואו להתארח, יחד ניצור חוויה חדשה

אנו באורשינא, חלל בוטיק לתרבות אוונגרד בתל אביב, מאמינים כי החיים הם סך החוויות שלנו וכי חוויות מעוררות חיים. תפיסה זו מנחה אותנו מדי יום בפיתוח הקונספט ובניהול המרכז כמקום ליצירת חוויות, אם נשמור על חיים מלאי חוויות נוכל לקיים מאזן אנרגיה חיובי יום יומי.

אנחנו מזמינים אתכם להתארח אצלנו באורשינא, המקום המושלם לעסקים, תרבות וקולינריה. מוזיקה, עיצוב, אור, מופעים, אמנות, קולינריה, תרבות יפנית, רוח, אדם ובודהיזם יתמזגו להם יחד לכדי חוויה מרגשת אחת.

אורשינא חלל בוטיק לאירועים, ממוקם בלב תל אביב, בסמוך למרכז העסקים ובסמיכות לצירים מרכזיים. לרשותכם סידורי חניה נוחים בקרבת מקום.‬‬‬‬‬‬

אורשינא, המקום ליצירת חוויות התחדשות, כעוף החול.
‬‬‬‬‬

נשמע טוב נכון, (וזה גם טעים בטירוף) אז תתקשר/י ובוא/י נדבר :)

Oh There You Are!

Come On In

היי,
רוצה לשאול שאלה?

התקשרו

03-9473899