אורשינא, חלל הבוטיק היוקרתי לעסקים, תרבות וקולינריה, הינו מתחם מעוצב מודולרי. בעזרת צוות העיצוב של אורשינא אנו נהפוך את המרחב במקום לחלל המעוצב במיוחד עבור האירוע הייחודי שלכם. אנו רוצים לאפשר לכם לייצר חוויה ייחודית, ואנו עושים זאת באמצעות מגוון אלמנטים, ריהוט, תאורה ודקורציה של העיצוב המודולרי שלנו.

אורשינא מיועד למגוון סוגי אירוח:

אירועי חברה, אירועים פרטיים ,פגישות, ישיבות , הרצאות, סדנאות, ריטריטים, ארוחות שף, הופעות, הקרנות, הרמת כוסית, השקות, צילומים, אירועי תרבות, אמנות, מוזיקה‬ וכל אירוע אחר שתבחרו לקיים במקום.

אביזרים ומולטימדיה העומדים לרשותכם:

מקרן, מסך, מערכת סאונד, מיקרופונים, לוח מחיק ווירטואלי מתקדם, מערכת מולטימדיה משוכללת, אינטרנט אלחוטי, מטבח מאובזר. כמו כן צוות מקצועי שיעניק לכם שירות בכל תחום.

‬המטבח של אורשינא:

מטבח השף שלנו כולל שירותי קייטרינג חלבי ובשרי כשר (תעודת כשרות) עם תפריטים מגוונים. את הקייטרינג נוכל לשלב עבורכם בהתאם לתקציב, כמות וכל דרישה אחרת.

חוויות מיוחדות מבית אורשינא, מתחם התרבות והאמנות תל אביב:

בהנחיית איריס סמרה ומנחים אורחים מעוררי השראה, נשמח להעניק לכם חוויות רב חושיות באמצעות אירועים רב תחומיים הכוללים קולינריה ייחודית ומעוררת חושים, שיתוף פעיל ומיוחד של המשתתפים, מוסיקה, תלבושות, ואמצעים שונים המכניסים את המשתתפים לעולם אחר קסום ומופלא, עולם מעורר חיים. החוויות מחזירות אל זיכרונות הילדות, אל הפשטות, הזמינות והנגישות לאושר ולעונג ומתוך חשיבה על התחדשות של אנרגיות חיוביות.

כדאי לדעת:

ניתן לשכור את אורשינא, חלל הבוטיק לאירועים כולל כל הציוד לפי שעה ולא בהכרח ליום מלא, לשלב סדנאות והרצאות של מרצים מובילים המוצעים על ידנו או מטעמכם.

חברות וארגונים, צוותים וקבוצות המעוניינות להשתתף בחוויות מעוררות חושים, המפתחות יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה, מוזמנים ליצור אתנו קשר ולתאם מועד לחוויה הייחודית שלהם.

אורשינא, מרחב בוטיק לאירועים, המקום ליצירת חוויות התחדשות, כעוף החול

היי,
רוצה לשאול שאלה?

התקשרו

03-9473899

נשמע טוב נכון, (וזה גם טעים בטירוף) אז תתקשר/י ובוא/י נדבר :)

Oh There You Are!

Come On In