החוויות שלנו"החיים הם אוסף החוויות שלנו, וחוויות מעוררות חיים"

אנו באורשינא מאמינים כי ישנם כללי בסיס ליצירת חוויה יוצאת דופן המעוררת אנרגיה, והם:

  • שיתוף של כל החושים
  • חיבור לזיכרונות ילדות וזיכרונות נוסטלגיה
  • חיבור בין אנשים
  • אסתטיקה מעוררת השראה
  • יצירת חוויה בלתי צפויה, שבירת קו הציפיה

בשונה ממתחמי אירועים אחרים, אורשינא הינו חלל בוטיק יוקרתי המתעורר בכל בוקר ליום חדש בו אנו מכוונים את האנרגיה שלנו לייצור חוויות יוצאות דופן. האירועים שלנו אינם דומים זה לזה בדיוק כפי שהחלל בו אנחנו מארחים ויוצרים דינמי ומשתנה בהתאם לאורחינו.

כיצד אנחנו עושים זאת?

באמצעות בחירה מודעת של אנשים יוצאי דופן ומעוררי השראה, שייצרו יחד אתנו חוויות בהן משולבים יחד האלמנטים המופיעים מעלה. מטרתנו לעורר את החושים, לגרות ולפגוש את האדם המיוחד "הסופר אדם" שבפנים. זאת באמצעות אמנות, אוונגרד, תרבות, קולינריה, עיצוב ורגש.

הכירו את החוויות המיוחדות של אורשינא תל אביב:

חוויה נורדית

חוויה רב חושית בהנחיית איריס סמרה והשף שי צנטי, המעוררת זיכרונות ילדות וחוויות ראשוניות. מסע קולינרי רגשי המשלב מוסיקה, מרקמים של מאכלים, כלים מיוחדים ויוצאי דופן, והנחיה היוצרת גירוי ותנועה פנימית לטעמים, ריחות וצלילים, וחוויה משותפת המעוררת ניצוצות.

פגישה יפנית

חוויה בה נזכה להיכנס אל מרחב שכולו אווירה יפנית. נלבש קימונו, נחווה טקס תה יפני , נאכל אוכל יפני אותנטי, נשתה סאקה, ונשוחח על וואבי סאבי. על שילוב של טקסים ביום יום, על איקיגיי - הפילוסופיה היפנית העוסקת בתכלית החיים והמקורות לאושר.
שילוב של ארוחה יפנית מפנקת ופעילות חוויתית מיוחדת.
טעמים, הומור, הנאה, השראה וערך אישי באורשינא.

מה הסיפור שלך?

עקרונות הסטורי טיילינג, איך לספר את הסיפור שלנו בצורה מרתקת ומעוררת השראה, ומהו כוחו של הסיפור ככלי עבודה של העידן החדש. החוויה עם מגוון מתחלף של מנחים מובילים.

גיבוש דרך גיוון ושונות

חווית סיור מופלאה ומלאת צבע בתחנה המרכזית הישנה – צ'יינה טאון של תל אביב, מפגש חוויתי רב תרבותי דרך אוכל, מוסיקה ואירוח בבתי אוכל מקומיים. בהנחיית דוד כהן מנחה קבוצות, יועץ ארגוני ומספר סיפורים.

חיים בסרט

יצירה משותפת של סרטון עלילתי – הזדמנות להפוך לתסריטאים, במאים, שחקנים וצלמים של סרטון על הסיפור שלכם, של החברה בה אתם עובדים, או כל מסע שתבחרו. תהליך יצירתו של הסרט מוביל לגילוי וזיקוק של תובנות והגדרת הזהות וחידוד המטרות של כל אחד באופן אישי וכן של הארגון או המוצר. מנחה את החוויה ליאור הר לב, במאי פרסומות וסרטים מוערך, אמן ומלווה תהליכי יצירה עם כלים של מיינדפולנס.

סדנת Dj לחברה

חוויה מוסיקלית בה יוצרים יחד מוסיקה. במהלך הסדנא נביא להכשרה והעצמה של העובדים כיוצרים, כ DJ, מנהלים אומנותיים ומפיקים הפועלים יחד כקבוצה. הסדנא בהנחיית אליק קורפו, מייסד ומדריך התוכנית ל Dj ומוסיקה חכמה בקהילה.

יוצרים ואוכלים יפן

סדנה חווייתית להכנת סושי עם השף בועז צאירי, מסעדן החוקר את תרבות האוכל היפנית, הסדנה שזורה בסיפורים פיקנטיים על תרבות יפן, חוויות אישיות וקולינריה יפנית.

בוטו- חווית תנועה יפנית

התנסות במחול בוטו היפני המושתת על זן בודהיזם, במהלך החוויה יקבלו האורחים הזדמנות לרכוש כלים של מיינדפולנס בתנועה, תוך ביצוע תרגילים אישיים, בזוגות ובקבוצה, המתרגלים נוכחות ברגע (IN THE MOMENT). חוויה יוקרתית בהנחיית האמנית ומנהלת מתחם אורשינא, איריס סמרה.

סדנת יין חוויתית

עם הייננית רוני ססלוב – הכרה ומשמעות של טעמים וניחוחות ביין, טעימה עיוורת של יינות מפתיעים ומיוחדים ממקומות שונים בארץ ובעולם. נלמד כיצד ניתן להכין יין ללא ענבים, ועל הקשר בין יין וסביבה ואיך מוסיקה וכוסות שונות משפיעות על הטעם. רוני ססלוב ייננית, כורמת, כתבת ומבקרת יין, שופטת בתחרויות ומרצה בארץ ובעולם.

לפגוש את הקוקדמות

סדנא להכנת כדורי טחב יפניים - יצירת כדור חי ונושם הנקרא קוקדמה, סדנא שהיא מסע חזרה לשורשים אל המגע עם האדמה. הקוקדמה היא פלנטה של חיים שנולדה בשורשי התרבות היפנית, ומכילה את עקרונות הוואבי סאבי, אסתטיקה המקדשת את היופי שבלא גמור או מושלם ומניחה על הבמה את הסדוק, שביר, בעל הקמטים והעירום. בסדנה נבטא את עצמינו דרך האדמה, נגע בה, ניצוק ממנה כדורים ונלמד לשתול בהם צמחים חיים ולעבוד עם מרבדי הטחב הירוק בטכניקת ליפוף חוטים. כאשר כל אחד יזכה להכין 2 כדורי קוקדמה משלו. עבודת הידיים והאנרגיה הקבוצתית מעניקה הזדמנות לשחרר, להגיע כפי שאנחנו ויחד לחוות את קסם לב הקוקדמה.

נשמע טוב נכון, (וזה גם טעים בטירוף) אז תתקשר/י ובוא/י נדבר :)

היי,
רוצה לשאול שאלה?

התקשרו

03-9473899