אנו באורשינא מאמינים כי ישנם כללי בסיס ליצירת חוויה יוצאת דופן המעוררת אנרגיה, והם:

  • שיתוף של כל החושים
  • חיבור לזיכרונות ילדות וזיכרונות נוסטלגיה
  • חיבור בין אנשים
  • אסתטיקה מעוררת השראה
  • יצירת חוויה בלתי צפויה, שבירת קו הציפיה

בשונה ממתחמי אירועים אחרים, אורשינא הינו חלל בוטיק יוקרתי המתעורר בכל בוקר ליום חדש בו אנו מכוונים את האנרגיה שלנו לייצור חוויות יוצאות דופן. האירועים שלנו אינם דומים זה לזה בדיוק כפי שהחלל בו אנחנו מארחים ויוצרים דינמי ומשתנה בהתאם לאורחינו.

כיצד אנחנו עושים זאת?

באמצעות בחירה מודעת של אנשים יוצאי דופן ומעוררי השראה, שייצרו יחד אתנו חוויות בהן משולבים יחד האלמנטים המופיעים מעלה. מטרתנו לעורר את החושים, לגרות ולפגוש את האדם המיוחד "הסופר אדם" שבפנים. זאת באמצעות אמנות, אוונגרד, תרבות, קולינריה, עיצוב ורגש.

הכירו את החוויות המיוחדות של אורשינא תל אביב:

חוויה נורדית

חוויה רב חושית בהנחיית איריס סמרה והשף אייל לביא המעוררת זיכרונות ילדות וחוויות ראשוניות. מסע קולינרי רגשי המשלב מוסיקה, מרקמים של מאכלים, כלים מיוחדים ויוצאי דופן, והנחיה היוצרת גירוי ותנועה פנימית לטעמים, ריחות וצלילים, וחוויה משותפת המעוררת ניצוצות.

פגישה יפנית

חוויה בה נזכה להיכנס אל מרחב שכולו אווירה יפנית. נלבש קימונו, נחווה טקס תה יפני , נאכל אוכל יפני אותנטי, נשתה סאקה, ונשוחח על וואבי סאבי. על שילוב של טקסים ביום יום, על איקיגיי - הפילוסופיה היפנית העוסקת בתכלית החיים והמקורות לאושר.
שילוב של ארוחה יפנית מפנקת ופעילות חוויתית מיוחדת.
טעמים, הומור, הנאה, השראה וערך אישי באורשינא.

משתה שף


ארוחת גורמה חווייתית המוגשת כמשתה,
נעשית במקום על ידי השף שי צנטי המתמחה באוכל נורדי.
לאורך כל הערב מוגש מבחר גדול של מנות פתיחה,
תוספות ומנות עיקריות, בהגשה נורדית/יפנית אסתטית ומזמינה. ההגשה למרכז השולחן מאפשרת לאורחים לסעוד ביחד כמו במשתה, לטעום מהכל ולקבל חוויה מקיפה של טעמים מפתיעים. במהלך המשתה משולבות פעילויות חוויתיות המחדדות את החושים, מעצימות את חווית הסעודה ומוסיפות קסם.

טקס תה יפני

טקס התה היפני הוא מסורת אמנותית של למעלה מ-500 שנים ומתקיימים בו שרשרת של מנהגים, חוקים וחוויות זן . במפגש אתם מוזמנים להשתתף בטקס תה יפני המשלב מסורת, התחדשות ואמנות. מנחה את הטקס איריס סמרה, אמנית בוטו – מחול תיאטרון יפני מודרני המבוסס על זן בודהיזם. לטקס אלמנטים של התקדשות, מעבר מחול לקודש,
הוא מאפשר למשתתפים להיות נוכחים בתדר מדיטטיבי וכך לעבור התחדשות אנרגטית.
לצד תה המאצ'ה מוגשים ממתקים יפנים מפתיעים.

טקס קקאו וריקוד מדיטטיבי

חווית תנועה מדיטטיבית המתחילה בטקס קקאו להעלאת רמת התודעה ופתיחת הצ׳אקרות. איריס סמרה מאמצת את המנהגים של השמאנים וכהני בתי המקדש של התרבויות העתיקות מאמריקה התיכונה עם מתכון שעובר מדור לדור, משקה הקקאו הנא מעצים את תחושת הגוף ואת תחושות השמחה וההנאה, לחוויית תנועה מדיטטיבית הולסטית מרגיעה ומרפאה.

לפגוש את הקוקדמות

סדנא להכנת כדורי טחב יפניים - יצירת כדור חי ונושם הנקרא קוקדמה, סדנא שהיא מסע חזרה לשורשים אל המגע עם האדמה. הקוקדמה היא פלנטה של חיים שנולדה בשורשי התרבות היפנית, ומכילה את עקרונות הוואבי סאבי, אסתטיקה המקדשת את היופי שבלא גמור או מושלם ומניחה על הבמה את הסדוק, שביר, בעל הקמטים והעירום. בסדנה נבטא את עצמינו דרך האדמה, נגע בה, ניצוק ממנה כדורים ונלמד לשתול בהם צמחים חיים ולעבוד עם מרבדי הטחב הירוק בטכניקת ליפוף חוטים. כאשר כל אחד יזכה להכין 2 כדורי קוקדמה משלו. עבודת הידיים והאנרגיה הקבוצתית מעניקה הזדמנות לשחרר, להגיע כפי שאנחנו ויחד לחוות את קסם לב הקוקדמה.

'איקיגאי' הסוד היפני
לאיכות ואריכות חיים

מהו חוסן פנימי? איך שומרים על רמת חיוניות? האם חיי מלאי משמעות? איקיגאי הוא הסוד של היפנים לחיים מלאי סיפוק ואריכות חיים. מפגש חוויתי במטרה למצוא מחדש את תכלית החיים ואת המקורות לחוסן פנימי וחיוניות. במהלך הפעילות איריס סמרה משלבת אלמנטים של דמיון מודרך במטרה לתת הזדמנות לכל משתתף למצוא את 'האיקיגאי' שלו.

בוטו- חווית תנועה יפנית

התנסות במחול בוטו היפני המושתת על זן בודהיזם, במהלך החוויה יקבלו האורחים הזדמנות לרכוש כלים של מיינדפולנס בתנועה, תוך ביצוע תרגילים אישיים, בזוגות ובקבוצה, המתרגלים נוכחות ברגע (IN THE MOMENT). חוויה יוקרתית בהנחיית האמנית ומנהלת מתחם אורשינא, איריס סמרה.

סדנת יין חוויתית

עם הייננית רוני ססלוב – הכרה ומשמעות של טעמים וניחוחות ביין, טעימה עיוורת של יינות מפתיעים ומיוחדים ממקומות שונים בארץ ובעולם. נלמד כיצד ניתן להכין יין ללא ענבים, ועל הקשר בין יין וסביבה ואיך מוסיקה וכוסות שונות משפיעות על הטעם. רוני ססלוב ייננית, כורמת, כתבת ומבקרת יין, שופטת בתחרויות ומרצה בארץ ובעולם.

יוצרים ואוכלים יפן

סדנה חווייתית להכנת סושי שזורה בסיפורים פיקנטיים על תרבות יפן, חוויות אישיות וקולינריה יפנית.

נשמע טוב נכון, (וזה גם טעים בטירוף) אז תתקשר/י ובוא/י נדבר :)

Oh There You Are!

Come On In

היי,
רוצה לשאול שאלה?

התקשרו

03-9473899